EUROstand doporučuje iMakers - vývoj mobilních aplikací (iPhone, iPad, Android) a webových prezentací

Technológia

EUROstand používa vysoko kvalitnú technológiu digitálnej farebnej tlače s použitím neagresívnych atramentov Eco-Solvent Ultra, ktoré vynikajú vernejším podaním farieb, zvýšenou chemickou odolnosťou a odolnosťou proti oteru. Tlače s atramentmi Eco-Solvent Ultra sú UV stále a vodeodolné. Vďaka technológii tlače vo vlnách - intelligent interweaving – je výrazne redukovaný vplyv nežiaducich efektov.

Tlačové materiály

EUROsystem (panelový sendvič)

Tlač na 350 µm silný, biely 100% nepriesvitný polyesterový film špeciálne určený na tieto aplikácie. Vrchný materiál je laminačná vrstva hrúbky150 µm s povrchovou úpravou, ktorá je vysoko odolná voči poškrabaniu. Tento sendvič zaisťuje výborné mechanické vlastnosti grafického panelu spolu s vynikajúcim farebným podaním. 

EURObanner

Tlač na matný polypropylenový banner do interiéru. Hrúbka 183 µm. Materiál poskytuje skvelé farebná podanie. Pre lepšiu mechanickú odolnosť možno panel laminovať. 

EUROroll, banner Light

Tlač na syntetický materiál novej generácie, ktorý sa vyznačuje vynikajúcou rovinatosťou a minimálnym krútením po stranách pri zvislom zavesení. Materiál poskytuje skvelé tlačové podanie a je absolútne nepriesvitný. Pre lepšiu mechanickú odolnosť možno panel laminovať.

Laminovaný panel

 

Odporúčame použiť v prípade, že očakávate naozaj dlhodobé používanie ( niekoľko rokov), opakované skladanie a rozkladanie (niekoľkokrát denne). 
Panel s lamináciou je mechanický odolnejší, podobné lamino sa používa napr. na záťažové podlahy, možno čistiť liehom. Panel bez laminácie je možné čistiť vodou so saponátom, je mechanicky menej odolný, ale pre účely prezentácie bežne používaný a dostačujúci. 
 

EUROcounter EC, EUROframe

Tlač na matnú PVC samolepiacu fóliu. Podkladový materiál je Forexový panel hrúbky 3 mm. Vrchný materiál je laminačná vrstva hrúbky 180 µm s povrchovou úpravou, ktorá je vysoko odolná voči poškriabaniu. Táto úprava zaisťuje vynikajúce farebne podanie a mechanickú odolnosť voči poškodeniu.