EUROstand doporučuje iMakers - vývoj mobilních aplikací (iPhone, iPad, Android) a webových prezentací

Spoločnosť EUROstand

Spoločnosť EUROstand uznáva hodnotu svojich zamestnancov a zaisťuje im príležitosti k rastu a priestor, aby čo najlepšie využili svoje schopnosti. Náš skúsený tím zaručí, že rozumieme a okamžite pružne reagujeme na najrôznejšie potreby a očakávania našich zákazníkov. EUROstand je držiteľom certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 pre vývoj, výrobu a distribúciu prenosných prezentačných systémov. Aby sme sa uistili, že sa na naše systémy môžete 100% spoľahnúť, podrobujeme seba aj našich dodávateľov najvyšším štandardom kontroly akosti. Stojíme za kvalitou našich produktov a sme si úplne istí ich funkčnosťou, preto poskytujeme predĺženú desaťročnú záruku na všetky mechanické súčasti vyrábaných prenosných prezentačných systémov. 

Ciele spoločnosti EUROstand zahŕňajú viac ako len vývoj a výrobu produktov najvyššej kvality. Základný princíp filozofie spoločnosti je rozvoj nových foriem dlhodobých vzťahov s obchodnými partnermi. Spoločne s našimi zákazníkmi chceme nájsť správnu cestu k úspešnej spolupráci, skutočne rozumieť ich potrebám a vytvoriť optimálne riešenie pre realizáciu profesionálnej a efektívnej prezentácie. Prostredníctvom starostlivej analýzy kľúčových faktorov navrhneme našim partnerom vhodný spôsob prezentácie, ktorý okamžite posilní identitu značky a prinesie skutočnú pridanú hodnotu.

EUROstand je český výrobca mobilných prezentačných systémov s medzinárodnou pôsobnosťou. V rámci uceleného produktového radu prenosných prezentačných systémov EUROstand ponúka komplexné riešenie pre efektívnu a profesionálnu prezentáciu. Sídlom spoločnosti je Brno, z tejto centrálnej polohy EUROstand zaisťuje optimálne riešenie pre výstavy a ďalšie promo aktivity domácich aj zahraničných klientov.
Brno je skvelé nielen z hľadiska logistického, ale tiež reprezentuje centrum vzdelania s bohatou históriou v oblasti dizajnu a technológie. EUROstand v tomto zmysle pokračuje v tradícii s cieľom udávať smer a byť progresívnym novátorom na trhu prenosných prezentačných systémov. V tomto duchu je tiež záväzok spoločnosti voči životnému prostrediu a minimálne použitie neobnoviteľných zdrojov. 

EUROstand - český výrobce přenosných prezentačních systémů